VILNIAUS žiemos alaus festivalis
/

VILNIUS Winter BeerFest

 

APIE FESTIVALĮ/ ABOUT FESTIVAL

ŽMOGŠALA - Vilniaus žiemos CRAFT alaus festivalis

Festivalio tikslas – ugdyti išrankų alaus mėgėją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui.

Festivalyje dalyvaus: Lietuvos nepriklausomi craft aludariai, pagrindiniai craft alaus į Lietuvą importuotojai ir būtinai - festivalio svečiai. Festivalio svečiai, tai kitų šalių bravorai, kurių produkcija jau prekiaujama Lietuvoje arba planuojama tai daryti artimiausiu metu. Renginio metu vyks žiemiškiausio alaus konkursas, kurio vertintojai yra festivalio lankytojai. Kiekvienas dalyvis turi teisę pateikti konkursui vieną alų, kurio receptas buvo sukurtas ir alus pagamintas ne anksčiau kaip prieš metus.

Nuo pat pirmojo festivalio, „Žmogšaloje“ savo jungtinį stendą turės ir namų aludariai. Tai tarsi mini tramplynas į didžiąją aludarystę. Atskiras konkursas, sulaukiantis didelio populiarumo, vyks ir šiame stende.

***

ŽMOGŠALA is a winter craft beer festival, which annually invites Lithuanian and foreign beer connoisseurs, fans and those who want to become such to Vilnius.

The aim is to acquaint beer consumers with the most diverse and interesting beer on our market and beer news.

The participants of the festival are exclusively brewers and importers of craft beer from Lithuania and neighboring countries. We invite you to come and taste, communicate and discover the variety of quality beer!